• Воскресенье 22.05.2022
  • Харьков +11.75°С
  • USD 29.25
  • EUR 30.77

Школярка з Балаклії пошила дві тисячі масок та подарувала їх людям

Общество   
Школярка з Балаклії пошила дві тисячі масок та подарувала їх людям

11-річна дівчинка Аліса, з міста Балаклія на Харківщині, від початку карантину власноруч створила близько двох тисяч захисних масок і подарувала їх людям.

Журналістам МГ «Об’єктив» 11-річна Аліса Пономаренко з міста Балаклія розповіла, чому вирішила шити маски.

Раніше школярка шила іграшки, щоб допомогти онкохворим дітям. У своїй групі «Зайка врятує світ» в Facebook вони разом із мамою розпочали справжній флешмоб. Так, менш ніж за рік на лікування онкохворих вдалося зібрати близько 500 тисяч гривень.

З початку карантину дівчинка була занепокоєна тим, що не всі люди можуть купити собі захисні маски, тож запропонувала мамі шити маски й дарувати їх. Відтоді Аліса проводить час за своєю швейною машинкою чи не щодня.

Вона пошила близько двох тисяч масок та подарувала їх людям. Нещодавно школярка передала нову партію для сімейних лікарів. 

Матеріали їй передають небайдужі люди. Зараз Аліса зізнається, що тканина майже закінчилася, але вона впевнена, що масок вистачить усім.

Маленька благодійниця має велике бажання шити і надалі. Зв’язатися з мамою дівчинки, якщо вам потрібна маска або передати матеріали можна в групі «Зайка змінить світ» у Facebook.

Про вчинок іще однієї небайдужої людини дізнайтеся на нашому сайті.

Автор: Василиса Степаненко

Вы читали новость: «Школярка з Балаклії пошила дві тисячі масок та подарувала їх людям»; из категории Общество на сайте харьковской телерадиокомпании «Simon»

×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или написать нам в Телеграм.