• Вторник 27.10.2020
  • Харьков +7.89°С
  • USD 28.34
  • EUR 33.49

У Харкові продовжують ремонтувати під’їзди (фото)

Общество    519
У Харкові продовжують ремонтувати під’їзди (фото)

Зараз ремонт виконується у чотирьох під’їздах будинку на вул.Героїв Праці, 47-д на Салтівці.

Близько 300 під’їздів відремонтували працівники КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» цього року. Про це повідомили в пресслужбі Харківської міськради з посиланням на головного інженера КП «ХРБП» Олександра Бондаренка.

Всього в цьому році працівники підприємства планують відремонтувати 502 під’їзди, з яких 298 – здані, а на 190 об’єктах роботи завершуються.

Зокрема, зараз ремонт виконується у чотирьох під’їздах будинку на вул.Героїв Праці, 47-д на Салтівці. З таким проханням до Харківського міського голови Геннадія Кернеса звернулися мешканці багатоповерхівки. Олександр Бондаренко зазначив, що після звернення городян комісія обстежила об’єкт, включила його в титульний список, і три наділи назад роботи стартували.

«Тут чотири під’їзди, які були в дуже поганому стані. Два під’їзди вже готові на 100%, третій – на 80%, а четвертий – на 60%. Плануємо завершити роботу і здати об’єкт в протягом десяти днів», – зазначив Олександр Бондаренко.

Він повідомив, що в під’їздах фарбують стіни, встановлюють нові енергоощадні світильники на кожному поверсі і оновлюють вікна. При цьому бригади враховують побажання жителів будинків.

Раніше повідомлялося, що в Харкові за рік відремонтують 2,5 тисячі під’їздів.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на телеграм-канал: t.me/objectivetv або на вайбер-канал: https://cutt.ly/lyDk847

Автор: Елена Трубина
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.