• Среда 02.12.2020
  • Харьков -5°С
  • USD 28.56
  • EUR 34.22

Депутати Харківської області призначили нових директорів комунальних підприємств (відео)

Общество    894
Депутати Харківської області призначили нових директорів комунальних підприємств (відео)

Також на 26 сесії Харківської облради продовжили трудові відносини з директорами підприємств регіону.

Наталію Шостко призначили на посаду директора обласного комунального закладу «Харківська обласна універсальна наукова бібліотека». Прийняте рішення щодо призначення на посаду директора Ірини Шмигун до комунального підприємтсва Харківської обласної ради «Обласний аптечний склад».

Продовжили трудові відносини із Дмитром Кухарем, директором «Обласної дитячої інфекційної лікарні». Також на посаді залишили Євгенія Кришталя – директора «Обласного психоневрологічного диспансеру».

Про продовження трудових відносин із Ксенією Меркуловою, директоркою Харківського регіонального фонду підтримки підприємства. Деякі депутати зазначили, що наразі цей фонд не працює, тож не бачать сенсу призначати туди директора.

Голова облради Сергій Чернов звернувся до управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради, аби поки що до регіонально фонду підтримки підприємства назначили тимчасово виконуючого обов’язки директора.

Раніше повідомлялось, що Харківська облрада розгляне результати службової перевірки керівника Обласної клінічної лікарні.

Хочешь первым узнавать новости Харькова, Украины и мира?

Подписывайся на телеграм-канал: t.me/objectivetv или на вайбер-канал: https://cutt.ly/lyDk847

Автор: Вікторія Яковенко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.