У Куп’янську окупанти тримають 40 людей у заручниках
Генштаб ЗСУ повідомив про чергове порушення норм міжнародного права окупантами – цього разу у тимчасово окупованому Куп’янську на Харківщині.
“У Куп’янську Харківської області загарбники незаконно утримують близько 40 осіб місцевих громадян у місцевому відділенні поліції”, – повідомили у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ .
Зазначимо, що Куп’янськ довгий час був “глибоким тилом” окупантів, де переконували місцеве населення, що “РФ тут назавжди”. Однак останніми днями ситуація різко змінилася. ЗСУ почали все активніше завдавати ударів по окупантам у районі Куп’янська. Так, 5 вересня Генштаб підтвердив удар, внаслідок якого отримали поранення та були вбиті близько 100 російських військовослужбовців. За інформацією із сусідньої Борівської громади, внаслідок нещодавніх бойових дій у Куп’янську знеструмлено вишку мобільного зв’язку та перестав працювати російський оператор “Міртелеком”, яким намагалися замінити український мобільний зв’язок.
Читайте також: «Ці варвари повертають нас на 50 – 70 років тому» – керівник Куп’янської ВА
А після перших повідомлень про наступ ЗСУ в районі Балаклії вперше за півроку “ожила” сторінка Куп’янської міськради у Facebook. Там мешканців закликали готуватися до визволення міста.





