У Балаклії почалося “полювання” на колаборантів (відео)
У ДБР повідомили про початок фільтраційних заходів у звільненій Балаклії.
“Після звільнення Збройними силами України міста Балаклія Харківської області працівники ДБР розпочали у населеному пункті фільтраційні заходи та слідчі дії. Мета заходів – запобігання підривній діяльності росіян та їх посіпак”, – зазначили в пресслужбі Державного бюро розслідувань.
У ДБР пояснили, що правоохоронці відпрацьовують інформацію про тих балаклійців, які під час окупації співпрацювали з російськими загарбниками.
Читайте також: Звільнена Балаклія: немає світла, є замучені, у місті – зачистка
“ДБР неодноразово зазначало, що всі тимчасово окуповані території найближчим часом будуть звільнені, а колаборанти та зрадники будуть притягнуті до суворої відповідальності. Тож, час розплати наблизився”, – пояснили свою позицію в ДБР.





