Вірили, що захистить від Джавелінів: ще цікавий трофей із Харківщини (відео)
На Харківщині бійці ЗСУ продовжують збирати трофеї.
Як повідомив журналіст Юрій Бутусов, цього разу під Бражківкою на Харківщині бійці затрофеїли танк Т-72.
“Це не перший наш трофей. Але Бражківка це було таке місце, де багато місяців точилася боротьба. Забираємо цей трофей, тому що ми на нього заслужили”, – розповів боєць, який брав участь у звільненні Бражківки.
Читайте також: ЗСУ відбили атаки окупантів біля Куп’янська та Гоптівки – Генштаб
За його словами, Т-72 – це основний танк російської армії. Вони навчилися їх добре маскувати та будувати так звані “лліжка”
“Ставили нагору такі “ліжка” – вірили, що це допоможе від Джавелінів. Але це як амулети від чорної кішки”, – каже наш захисник.





