100 км доріг на Харківщині розчистили від наслідків бойових дій
З доріг Харківщини прибирають військову техніку окупантів, що згоріла, та знищені армією РФ цивільні машини. При цьому паркуватись на узбіччях категорично не радять.
За даними Служби атомобільних доріг у Харківській області, за тиждень у регіоні розчистили 104 км доріг державного значення на деокупованих територіях. 19 вересня роботи вели на дорогах: М-03 Київ – Харків; М-29 Харків – Красноград – Дніпро; Т-21-10 Шевченкове – Балаклія – Первомайський – Кегичівка.

“Зокрема, очистили проїжджу частину доріг механічною щіткою та вивезли понівечені автомобілі з узбіччя доріг”, – зазначили в САД .
Дорожники зазначають, що розчищення проводять лише на тих ділянках, які перевірили сапери ДСНС. При цьому узбіччя навіть розчищених доріг можуть бути небезпечними. Паркуватись там не рекомендують.

Читайте також: Минулої доби на мінах підірвалися шість мешканців Харківщини
“Фахівці Служби при ретельному обстеженні доріг державного значення виявляють місця невідпрацьованих боєприпасів, про що одразу повідомляють працівників піротехнічної служби ДСНС”, – пояснили у пресслужбі Служби автодоріг у Харківській області.





