На деокупованих територіях Харківщини мешкає 50 тисяч людей – ОП
У міру відновлення української влади в деокупованих містах і селах, все більше стає відомо про руйнування, які вчинила тут армія РФ.
“У деокупованих містах та селищах зараз проживає орієнтовно 50 тисяч осіб”, – повідомив останні статдані заступник голови ОП Кирило Тимошенко.
Він зазначив, що мешканців звільнених територій продовжують посилено постачати “гуманітаркою”. Також проходить розчищення доріг та розмінування. А паралельно – фахівці фіксують руйнування.
Читайте також: Армія РФ атакувала Куп’янськ – Генштаб
“На території області вже зафіксовано 10 920 зруйнованих об’єктів, у тому числі 4890 приватних будинків, 2959 багатоповерхівок. Це ще одне свідчення того, що ворог цілить саме у мирне життя та мирних людей”, – сказав Тимошенко.





