У Харкові копи дарують пішоходам світловідбивні стрічки (фото)
Інспектори облуправління патрульної поліції провели у Харкові акцію, покликану убезпечити і пішоходів, і водіїв в умовах економії електроенергії у темну пору доби.
Патрульні нагадали городянам про важливість використання флікерів. Це значки, стрічки або наклейки, які відображають світло у темряві.
Патрульні дарували перехожим світловідбиваючі браслети, які легко кріпляться на верхньому одязі та роблять пішохода помітнішим для водіїв.
“З настанням темряви в наших містах зараз слід бути обачнішими, ніж зазвичай. Друзі, користуйтеся флікерами! Зробіть себе помітними на дорозі, подбайте про власну безпеку та безпеку своїх рідних!”, – закликають копи.





Фото: Управління патрульної поліції у Харківській області





