На Харківщині трактор наїхав на міну, водія шпиталізували (фото)
6 травня у полі неподалік села Затишшя Харківського району наїхав на протитанкову міну трактор. 43-річний водій зазнав тілесних ушкоджень. Його ушпиталили.
Про це повідомляють у ГУ ДСНС в Харківській області.
Рятувальники вкотре звернулися до мешканців Харківщини з проханням бути максимально обережними та завжди пам’ятати про високу мінну небезпеку.









