На три автомобілі й трамвайні колії дерева впали через негоду у Харкові (фото)
Щоб прибрати наслідки негоди у Харкові, ДСНС сьогодні двічі виїжджали, повідомив речник Харківського обласного управління ДСНС Євген Василенко.

Два підрозділи ДСНС виїжджали на Олексіївку, по пр-ту. Перемоги, 70, де поряд впало дерево та пошкодило три автомобілі.

Поруч, також на Олексіївці, на пр-ті Перемоги, 76, дерево впало на трамвайні колії – там наслідки зливи прибирало одне відділення ДСНС.





