У Харкові другий день поспіль ліквідують наслідки урагану (фото)
У Харкові продовжують розпилювати дерева та гілки, що впали, а також розчищати дощоприймальні колодязі.
Про хід робіт в одному з районів міста, що найбільш постраждали від стихії, повідомили в мерії.
“У Немишлянському районі робітники комунальних підприємств завершують усувати наслідки суботньої негоди. Фахівці КП “Харківблагоустрій” та СКП “Харківзеленбуд” розпилюють повалені буревієм дерева й гілки у дворах на вул. Ощєпкова, вул. Танкопія, пр. Героїв Харкова, б-рі Богдана Хмельницького, вул. Харківських Дивізій, вул. Рибалка та у пров. П’ятигорському”, — поінформувала пресслужба Харківської міськради.
Читайте також: Ураган у Харкові: ДСНС 35 разів виїжджала прибирати дерева, що впали (фото)
Паралельно працівники КП “Комплекс об’єктів водозниження та зливової каналізації” прочищають дощоприймальні колодязі. Фахівці “Міськсвітла”, за даними мерії, вже усунули обриви мереж зовнішнього освітлення.







