На Харківщині сталася аварія на заводі: небезпечні стоки потрапили у річку
27 серпня через аварію на гідротехнічній споруді технічної водойми «Первухинського цукрового заводу» у Богодухівському районі стався витік стоків в річку Мерло.
Про це повідомляє Краснокутська селищна рада.
«Для забезпечення безаварійного пропуску води Краснокутською експлуатаційною дільницею РОВР здійснюється маневрування затворами по всьому каскаду шлюзів-регуляторів на магістральному каналі річки Мерло в межах Краснокутської селищної громади», – йдеться у повідомленні.
Наразі стан води в річці вивчають фахівці.
Через НП у річці Мерло заборонили купатися, ловити рибу та поїти з неї тварин.





