Деяким абонентам Слобідського району Харкова відновили водопостачання
Фахівці КП «Харківводоканал» відновили водопостачання для частини абонентів Слобідського району, яке було припинене внаслідок нічного обстрілу.
Про це повідомили у мерії Харкова.
Роботи над відновленням пошкоджених мереж водовідведення тривають і будуть завершені найближчим часом, повідомили на підприємстві.





