Зламалися «мигалки»: у Харкові копи допомогли «швидкій» врятувати пацієнта
У Харкові 11 жовтня патрульні супроводили карету швидкої допомоги з пацієнтом, бо в авто медиків відмовили спеціальні звукові та світлові сигнали.
«Вчора до стаціонарного посту поліції під’їхала карета «швидкої» з чоловіком у тяжкому стані. Медики попрохали патрульних супроводити їх до лікарні, адже кожна хвилина була важливою. Патрульні Олександр Смалій та Олександр Любчич негайно сіли у службове авто, увімкнули проблискові маячки червоного та синього кольорів і швидко та безпечно супроводили карету «швидкої» до лікарні», – повідомили в Управлінні патрульної поліції в Харківській області.





