Через снігопад на Харківщині без світла залишилися понад 3 тисячі будинків
8 населених пунктів Харківщини частково знеструмлені внаслідок снігопаду.
Про це повідомили в АТ «Харківобленерго». Зокрема, відключення зафіксовані на територіях Близнюківського, Балаклійського, Барвінківського та Ізюмського районів. Всього без світла – 3740 споживачів.
Наразі енергетики усувають наслідки негоди.





