Переплутав шланги: у Харкові чоловік залишив сусідів без газу
У багатоповерхівці Новобаварського району Харкова з газопроводу потекла вода.
У Харківській міській філії «Газмережі» розповіли, що «горе-майстер» залишив сусідів з 15 квартир без газу при спробі самостійно підключити газову колонку. Адже чоловік переплутав шланги і вода потрапила до внутрішньобудинкових газових мереж.
Фахівці провели обстеження системи і усунули воду з газопроводів.
«Газопостачання в будинку відновлено, окрім порушника. На нього було складено відповідний акт та відключено від газопостачання: він має компенсувати збитки», – зазначили газовики.
Вони також нагадали, що самостійно замінювати, ремонтувати, підключати будь-яке газове обладнання категорично заборонено.
Нагадаємо, це вже другий такий випадок за місяць. Нещодавно в одному з будинків у Київському районі в газопроводі також виявили воду. Це сталося, бо житель самовільно втрутився в роботу системи газопостачання.





