Ракетна атака: вибухи в Харкові, Запоріжжі, Кривому Розі, перебої з електрикою
З раннього ранку 22 березня армія РФ завдає ракетних ударів територією України, вибухи вже пролунали в кількох областях. Застосовують крилаті ракети, “Кинджали” та балістику. Що відомо про наслідки на цей час.
Близько 20 вибухів пролунали вранці в Харкові. Керівництво міста та області повідомило про “прильоти” по інфраструктурі – зокрема, енергетичній. У місті зникла електрика, почала зникати вода. Мер Ігор Терехов повідомив, що на маршрути не вийде електротранспорт (його замінять на автобуси). Інформації про жертв і постраждалих наразі немає. Детальніше.
Також вибухи пролунали в Запоріжжі. Начальник місцевої ОВА Іван Федоров повідомив про вісім “прильотів”.
“Вісім ракетних ударів ворог завдав по Запоріжжю. Уражено обʼєкти інфраструктури, постраждали цивільні будинки. Інформацію щодо потерпілих уточнюємо“, – написав Федоров.
Слідом секретар Запорізької міськради Анатолій Куртєв повідомив: постраждалі є.
“За попередніми даними зруйновано два будинки приватного сектору. Ще сім будинків пошкоджено. На жаль, є постраждалі. Інформація щодо стану тяжкості людей уточнюється”, – відзначив він.
Повідомляють, що в місті перебої з водопостачанням. Патрульна поліція попередила, що повністю обмежений рух автодорожнім переїздом на греблі Дніпровської ГЕС.
Також вибухи пролунали в Кривому Розі. Їх підтвердив начальник МВА Олександр Вілкул. Згодом він повідомив про влучання в об’єкти критичної інфраструктури.
“Введено графіки аварійних відключень. Лікарні та інші об’єкти інфраструктури, де це можливо, переходять на генератори”, – звернувся Вілкул до містян.
Про влучання по об’єкту критичної інфраструктури повідомив голова Вінницької ОВА Сергій Борзов.
Про те, що було “гучно”, в соцмережах повідомляли жителі Сум та Хмельницького. Однак підтверджень “прильотів” наразі немає. Глава Офісу президента України Андрій Єрмак підтвердив, що росіяни вдалися до минулорічної тактики – воюють з цивільною інфраструктурою.
Наразі ракет у повітрі немає. Про те, що в них “гучно” повідомляють телеграм-канали російського Бєлгорода. Там уже є “прильоти” та здіймається дим.






