Скільки аварійних дерев за місяць знесли в Харкові, повідомили комунальники
КП «Благоустрій» м. Харкова» підбило підсумки роботи в березні, передає міськрада.
За даними комунальників, впродовж місяця працівники підприємства видалили понад 1,7 тис. кв. м порослі, подрібнили 3,6 тис. куб. м гілля, усунули 923 куб. м стихійних звалищ.


«Вони також знесли 66 аварійних і сухих дерев, відремонтували 162 ПЕТ-контейнери та провели санітарне очищення 251 вулиці в приватному секторі», – зазначили в міськраді.


Також в березні комунальники обстежили та зафіксували пошкодження 129-ти приватних будинків після ворожих атак.





