«Феєричне видовище» влаштували росіяни на Харківщині: що сталося
Напередодні, 17 квітня, армія РФ намагалася форсувати річку Оскіл одразу трьома БМП. Усе було безуспішно, повідомив в етері нацмарафону речник ОТУ «Харків» Павло Шамшин.
«В районі Дворічної росіяни намагаються утримувати і розширювати плацдарм на правому березі Осколу, з метою створення загрози місту Куп’янськ з півночі. Наразі там перебуває лише піхота, але вчора ми спостерігали надзвичайно феєричне видовище, як росіяни намагалися форсувати річку Оскіл одразу трьома БМП. Одна БМП була знищена ще на підході до берега. Інша БМП заскочила в річку, але щось пішло не так, вона застрягла і була знищена, екіпаж загинув. Третя БМП форсувала річку, але прожила не довго. Невдовзі вона була вистежена нашими дронами і спалена», – розповів Шамшин.
Він також повідомив і про ситуацію в районі Вовчанська. За його даними, окупанти обстрілюють місто з усього наявного озброєння.
«Росіяни не відмовились від того, щоб вибити наші сили за межі міста, вони проводять атаки у самому Вовчанську, так і поблизу навколишніх населених пунктів – це Вовчанські Хутори, Тихе. Наразі успіхів вони не мають. Щодо спроб форсувати річку Вовча, наразі таких спроб не спостерігаємо, востаннє це було в кінці лютого-на початку березня, коли річка була вкрита кригою. Деякі піхотні групи ворога зуміли переправитись на південний берег, але ця піхота була швидко знищена», – зазначив Шамшин.
Відео: національний телемарафон «Єдині новини»




