На Харківщині прикордонники не впустили з Росії 14 іноземців
З 16 березня у зв’язку із карантином через загрозу коронавірусу через український кордон не пропускають іноземців. А вже з вівторка перетинати пропускні пункти не зможуть й громадяни України — ані пішки, ані автобусом, ані автівкою. З початку доби на «Гоптівці» харківські прикордонники зупинили 14 людей, які прямували з Росії.
Подробиці в матеріалі Анни Шевченко.





