Директор коксового заводу запевнив, що пустив екоінспекторів з перевіркою
Харків’яни знову мітингували проти коксового заводу. Цього разу виходили під Жовтневий суд. Люди стверджують, що потерпають від викидів підприємства та вимагають вирішити це питання. В обласній Держекоінспекції повідомили, що нещодавно навідувалися на завод із перевіркою, однак їх не пустили. Як це коментує керівництво «коксохіму», розповість Ніколь Костенко.





