18 нових шкільних автобусів отримали ОТГ Харківщини
Об’єднані територіальні громади Харківщини отримали вісімнадцять нових шкільних автобусів. Вони оснащені системою опалення, розраховані для людей із інвалідністю та вміщують більше двадцяти пасажирів. На придбання транспорту витратили близько тридцяти восьми мільйонів гривень.





