Проблемні питання у сфері праці обговорили в готелі «Харків»
У готелі «Харків» відбулося засідання колегії Держслужби України з питань праці. На думку учасників, головна мета заходу — з’ясувати, як вирішити найпроблемніші питання. Йдеться про неофіційно працевлаштованих, ризики на роботі та заборгованість по зарплатах. На Харківщині наразі нараховується близько ста тисяч людей, які працюють у «тІні». Найбільше їх у торговельній, соціально-культурній, сільськогосподАрській та будівельній сферах, констатують на засіданні. А от заборгували зарплат у регіоні на 481 мільйонів. Найбільше грошей винні робітникам держпідприємств, в основному — працівникам авіазаводу. Також на заході обговорили роботу медпрацівників в умовах пандемії.





