COVID, паліативна допомога та онкоцентр: відбулося засідання підкомісії Харківської облради
У Харкові пройшло засідання підкомісії з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства Харківської облради. Депутати розглянули три питання. Перше стосувалося меддопомоги хворим на коронавірус. Члени комісії проголосували за проведення зустрічі із головними лікарями та завідувачами COVID-відділень в опорних лікарнях. Депутати планують дізнатися у медиків, за яким протоколом лікують пацієнтів, чи повністю забезпечені вони медикаментами та засобами індивідуального захисту та вислухати їхні пропозиції. Обговорили й ситуацію із паліативною допомогою дітям із хворобою Дюшена. Також депутати ухвалили рішення щодо створення робочої групи, яка у подальшому перевірятиме діяльність Харківського онкоцентру.





