Не встиг відлетіти на зимівлю: на Харківщині врятували лебедя
Міг загинути від холоду, голоду чи стати жертвою бездомних собак. На Харківщині небайдужі люди врятували лебедя-шипуна, який не встиг відлетіти на зимівлю. Птаха знайшли в лісосмузі неподалік Мерефи. Деякий час місцеві спостерігали за його поведінкою, а згодом — вирішили відвезти до Харківського зоопарку. Тамтешні фахівці пояснили: лебедь міг бути травмований чи виснажений, через це йому й не вдалося відлетіти до теплих країв. Наразі птаха оглянули та обробили пошкодження. Найближчим часом він залишатиметься в зоопарку під наглядом спеціалістів — посилено харчуватиметься, й набиратиметься сил.





