У 55-річної харків’янки сталася клінічна смерть: врятувала “швидка”
“Швидка”, прибувши на екстрений виклик, встигла реанімувати жінку, яка вмирала.
“15 квітня при обслуговуванні екстреного виклику, до життя після клінічної смерті повернули 55 – річній Харків’янки. За успішну проведену реанімацію дякуємо бригаді 901 у складі: лікаря Ігоря Мевлюдова,
фельдшера Володимира Коробчука, водія Володимира Гейка”, – повідомили на сторінці Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у фейсбуці.
Читайте також: На Харківщині “швидка” прийняла тяжкі пологи
Врятованій пацієнтці медики побажали якнайшвидшого одужання. Причину, через яку жінка опинилася при смерті, у “швидкій” не повідомили.





