У Харківській області піймали злодія, який обікрав дитину
Поліцейські викрили жителя Харківщині, який вкрав сумку з телефоном у 10-річного хлопчика, коли він ловив рибу біля озера.
До правоохоронців 9 вересня близько 13:30 надійшло повідомлення про те, що в селищі Зідьки Чугуївського району невідомий викрав у 10-річного хлопчика сумку, в якій знаходився телефон. Дитина описала крадія, повідомили в ГУ Нацполіції в Харківській області.
Поліцейські встановили зловмисника. Ним виявився – 23-річний чоловік, який тимчасово мешкає в місті Зміїв.
Правоохоронці зазначили, що чоловік відразу видалив інформацію з телефону дитини та збирався продати мобільний.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 (крадіжка) ККУ. Чоловіку загрожує до 8 років тюрми.





