Салют влаштували у парку Харкова у новорічну ніч
Близько опівночі у Слобідському районі Харкова у парку невідомі запустили феєрверк, повідомили у Нацполіції.
На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Правоохоронці знайшли установку запуску феєрверка, до якої виведено провід. Салют влаштували за допомогою пульта для дистанційного запуску. Наразі поліція встановлює правопорушників, аби притягнути їх до відповідальності.





