“Так ефектно махали лопатами”: солдатам РФ не дали вирити окопи на Харківщині
Фортифікаційні споруди намагалися зводити під містом Вовчанськ Харківської області російські військові. Їхнім планам завадили мінометники бригади «Гарт».
Як повідомляють у Держприкордонслужбі, аеророзвідники виявили окупантів, які рили у лісосмузі окопи та бліндажі.
«Ті так ефектно махали лопатами, що наші хлопці не могли залишитися байдужими. Миттєво навели на об’єкт мінометників, і ті точними влучаннями відправили двох ворожих копачів у пекло, а трьох у шпиталь. А на додачу за допомогою FPV-дрона було знищено автівку противника», — розповідають у ДПСУ.
Відео: ДПСУ





