РФ 379 разів обстріляла позиції ЗСУ на Харківському напрямку, ситуація складна
Про ситуацію на Харківському напрямку – наступ ворога, обстріли та бої розповіли у зведенні 10 жовтня в ОТУВ “Харків”.
Протягом доби ситуація на Харківському напрямку суттєво не змінилася – ворог продовжує атакувати українські позиції та поповнювати втрати, розповіли в ЗСУ.
“Противник намагається відновити втрати сил та засобів артилерії шляхом передачі в оперативне підпорядкування підрозділам додаткових артилерійських розрахунків. Поблизу Стариці противник намагався здійснити поповнення боєкомплекту на передових позиціях”, – поінформувала пресслужба ОТУВ “Харків”.
Втрати ворога за добу: 40 убитих, 59 поранених. Також українські захисники знищили дев’ять артсистем, танк, дев’ять авто, сім одиниць спецтехніки, 33 БПЛА. Крім того, окупанти втратили 97 укриттів та три місця для зберігання боєприпасів.
Читайте також: Генштаб: 17 боїв було на Куп’янському напрямку, наступ РФ активізується
Новини за темою:
- Категорії: Україна, Харків; Теги: наступ, ОТГВ "Харьков", Харьковское направление;
- Щоб дізнаватися про найважливіше, актуальне, цікаве у Харкові, Україні та світі:
- підписуйтесь на нас у Telegram та обговорюйте новини в нашому чаті,
- приєднуйтесь до нас у соцмережах: Facebook , Instagram , Viber , Threads , Google News,
- дивіться у Youtube, TikTok, пишіть або надсилайте новини Харкова до нашого боту.
Якщо вам цікава новина: «РФ 379 разів обстріляла позиції ЗСУ на Харківському напрямку, ситуація складна», то перегляньте більше у розділі Україна на сайті Медіа-групи «Обʼєктив»
- • Більше свіжих новин з Харкова, України та світу на схожі теми у нас на сайті:
- • Скористайтеся пошуком на сайті Обʼєктив.TV і обов'язково знаходите новини згідно з вашими уподобаннями;
- • Підписуйтесь на соціальні мережі Обʼєктив.TV, щоб дізнатися про ключові події в Україні та вашому місті
- • Дата публікації матеріалу: 10 Жовтня 2024 в 11:10;





