Сестер-близнючок, що побилися, копи Харкова розняли і заборонили спілкуватися
Поліціянти Харкова притягнули до відповідальності сестер-близнюків за те, що ті вчинили один проти одної домашнє насильство, повідомляє Нацполіція.
5 листопада поліціянти приїхали на виклик і побачили двох агресивно налаштованих 39-річних сестер-близнючок. Жінки штовхали одна одну та нецензурно лаялись.
Поліціянти склали адмінпротоколи та винесли термінову заборону в будь-який спосіб взаємно контактувати між собою протягом 5 діб.





