Рівень небезпеки – «жовтий»: про що попереджають синоптики Харківщини
Про те, що 1 січня у Харківській області оголосили перший рівень небезпеки, розповіли у регіональному центрі гідрометеорології.
“У найближчу годину зі збереженням до кінця доби 1 січня по області та місту очікується туман 🌫️, видимість 200 – 500 м.”, – написали синоптики.
Фахівці також закликали пішоходів та водіїв бути максимально обережними на дорогах та дотримуватись правил дорожнього руху.





