Відсьогодні харківське метро приєднуватиметься до хвилини мовчання
Про нововведення, яке почало діяти у підземці відсьогодні, повідомили у КП “Харківський метрополітен”.
На підприємстві уточнили: метрополітен приєднуватиметься до загальнонаціональної хвилини мовчання щодня о 09:00. Пам’ять загиблих захисників, захисниць, а також мирних жителів України вшановуватимуть на всіх станціях підземки.
“Також на цей час буде припинено трансляцію рекламно-інформаційних повідомлень на телеекранах, що розміщені на деяких зі станцій метрополітену“, – уточнили у КП.





