Терехов розповів про важливу частину свого візиту до США
Мер Ігор Терехов під час візиту до США зустрівся з Радою з міжнародних справ міст Даллас та Форт-Уерт.
“Зустріч з Радою з міжнародних справ міст Даллас і Форт-Уерт є важливою частиною мого візиту до США. Це найбільша некомерційна організація у сфері міжнародних відносин в Америці, що діє під егідою Державного департаменту, – пояснив Терехов. – Вона об’єднує дипломатів, науковців, підприємців і лідерів громад – людей, котрі щодня працюють над тим, щоб світ був більш об’єднаним, інформованим і відкритим до співпраці”.
Мер зазначив, що відчув щиру підтримку членів Ради та всіх присутніх, серед яких багато хто публічно виступає на підтримку України та сприяє зміцненню її стратегічного партнерства зі США.
Нагадаємо, 2 квітня Терехов повідомив, що зустрівся з мером американського Далласа Еріком Джонсоном та виступив перед депутатами місцевої міської ради.





