Терехов розповів, що його вразило у США і як Даллас допоможе Харкову (відео)
Американське місто Даллас стане надійним партнером Харкова у відновленні після завершення повномасштабної війни й готове допомагати вже зараз, висловив упевненість мер Ігор Терехов.
«Зараз перебуваю з дуже короткою робочою поїздкою у США. Це штат Техас, місто Даллас, – нагадав Терехов в етері нацмарафону. — Хочу подякувати Далласу за проукраїнську позицію. Коли їдеш по Далласу, дуже багато прапорів України. Це вражає. Я виступав в мерії перед депутатським корпусом, перед містянами Далласа. І ми маємо підтримку, ми маємо надійного партнера».
Мер нагадав, що Даллас став містом-побратимом Харкова вже під час повномасштабної війни, у лютому 2024 року.
«Я спілкувався з нашою діаспорою, яка живе в Далласі і робить все можливе для того, щоб допомагати Україні. Ми обговорювали і сьогодення, і підтримку України, і підтримку Харкова з боку Далласа. Крім цього, ми обговорюємо наші плани щодо майбутнього, коли закінчиться війна, справедливим, довгоочікуваним і, головне, довгостроковим миром, щодо відбудови нашого міста. І ми маємо таку підтримку з боку Далласа… Вони нам допомагають. І те, що стосується сьогодні відбудови, будівництва підземної школи, то вони готові долучитися, зокрема фінансово», — запевнив міський голова.
Відео: національний телемарафон “Єдині новини”
Нагадаємо, 2 квітня Терехов повідомив, що зустрівся з мером американського Далласа Еріком Джонсоном та виступив перед депутатами місцевої міської ради.





