Окупанти п’ять разів атакували на Харківщині, йде один бій: ГШ на 16:00
Про ситуацію на фронті в Харківській області повідомив Генштаб ЗСУ у зведенні станом на 16:00.
На Південно-Слобожанському напрямку сьогодні ворог атакував двічі у районі Вовчанська та в напрямку Нововасилівки.
На Куп’янському напрямку окупанти здійснили три атаки у районах Мирового, Куп’янська та в напрямку Нової Кругляківки, один бій триває дотепер.
Від вогню ворожої артилерії та мінометів постраждала Тимофіївка на Харківщині.




