Live

Скільки будинків у Харкові залишалися без газу після ударів РФ у червні

Події   
Скільки будинків у Харкові залишалися без газу після ударів РФ у червні Фото: Харківська філія «Газмережі»

У Харківській міській філії “Газмережі” повідомили, що за червень фахівці відновили газопостачання у 200 будинках у Харкові.

Йдеться про ситуації, коли абоненти залишалися без блакитного палива внаслідок обстрілу росіян.

“Попри те, що ворог цілеспрямовано б’є по житлових будинкаї та критичній інфраструктурі, ми робимо усе, щоб якомога швидше повертати газ та тепло в домівки та до постраждалих підприємств. Адже це життєво необхідний ресурс”, – додали газовики.

Нагадаємо, раніше МГ “Об’єктив” повідомляла, що 35 разів армія РФ атакувала Харків минулого тижня. Статистику обстрілів опублікував мер Ігор Терехов. За даними міського голови, на місто летіли КАБи, реактивні системи залпового вогню, “Шахеди”, “Італмаси”, “Бандеролі” та FPV-дрони, у тому числі і на оптоволокні. 92 особи постраждали, серед них – 12 дітей. Троє харків’ян загинули.

Читайте також: Машовець: ситуація на Куп’янщині погіршується, але у ЗСУ може з’явитися шанс

Автор: Ніколь Костенко-Лагутіна

Популярно



  • Щоб дізнаватися про найважливіше, актуальне, цікаве у Харкові, Україні та світі:
  • підписуйтесь на нас у Telegram та обговорюйте новини в нашому чаті,
  • слідкуйте за нами у соцмережах: Facebook , Instagram, Viber, Threads, LinkedIn, Google News, Bluesky,
  • дивіться у Youtube, TikTok, пишіть або надсилайте новини Харкова до нашого боту.

Якщо вам цікава новина: «Скільки будинків у Харкові залишалися без газу після ударів РФ у червні», то перегляньте більше у розділі Події на сайті Медіа-групи «Обʼєктив»

  • • Більше свіжих новин з Харкова, України та світу на схожі теми у нас на сайті:
  • • Скористайтеся пошуком на сайті Обʼєктив.TV і обов'язково знаходите новини згідно з вашими уподобаннями;
  • • Підписуйтесь на соціальні мережі Обʼєктив.TV, щоб дізнатися про ключові події в Україні та вашому місті
  • • Дата публікації матеріалу: 15 Липня 2026 в 10:40;

Матеріал підготувала редакція МГ «Обʼєктив», кореспондент Ніколь Костенко-Лагутіна у цій статті розкриває тему новин про те, що "У Харківській міській філії “Газмережі” повідомили, що за червень фахівці відновили газопостачання у 200 будинках у Харкові.".