На Олексіївці і досі немає гарячої води
Мешканці будинку на проспекті Перемоги в Харкові скаржаться на відсутність гарячої води. На сесії міськради мер запевняв, що до Нового року послуга буде відновлена. Люди кажуть: напередодні свята гаряча вода дійсно з’явилася, але за добу — зникла знову. Детальніше — у матеріалі Артема Листопада.





