• Воскресенье 17.01.2021
  • Харьков -16.05°С
  • USD 28.05
  • EUR 34.01

2 грудня у світі відзначають Міжнародний день боротьби за скасування рабства

Мир    629
2 грудня у світі відзначають Міжнародний день боротьби за скасування рабства

Весь світ 2 грудня говорить про боротьбу з торгівлею людьми, скасування рабства та експлуатації людей. У світі відзначають Міжнародний день боротьби за скасування рабства.

Цей день було започатковано ще у 1949 році, на 4-ій сесії Генеральної Асамблеї ООН. У той знаменний день було прийнято Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми та з експлуатацією проституції третіми особами.

Україна приєдналася до конвенції 15.02.1955 р.

Рабство існувало протягом багатьох століть, змінюючи форма та прояви. На жаль, існує воно і зараз, у третьому тисячолітті. ООН закликає весь світ до боротьби з будь-якими його проявами. Саме для цього 2 грудня проводять різні заходи, на яких багато говорять про механізми виявлення рабства та боротьби із ним. Станом на сьогодні велику занепокоєність світового суспільства викликає питання мігрантів, яких використовують у рабських умовах.

За даними Міжнародної організації праці, у 2020 році по всьому світі є майже 40 мільйонів осіб, які підпадають під поняття “рабство”. Окрім умов праці сюди відносять і жертв примусових шлюбів.

Раніше повідомлялося про Міжнародний день передчасно народженої дитини.

Хочешь первым узнавать новости Харькова, Украины и мира?

Подписывайся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 или Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Олександра Пруднікова
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.