• Среда 17.07.2019
  • Харьков +21°С
  • USD 25.86
  • EUR 29.03

У Харкові рятують 16-річного хлопця з Луганщини (відео)

Общество    2576
У Харкові рятують 16-річного хлопця з Луганщини (відео)

У новорічну ніч під час пожежі Єгор Чернецький врятував свого дідуся з інвалідністю. 

Нещасний випадок стався в Станиці Луганській 31 першого грудня. Єгор Чернецький планував відсвяткувати Новий рік разом із мамою та дідусем. Але ввечері у приватному будинку почалася пожежа. Матері хлопця в той час вдома не було, а 67-річний дідусь без ноги самостійно пересуватися не міг. Парубок витяг його з палаючої кімнати та намагався врятувати через вікно.

Галина Чернецька, мати Єгора Чернецького

 Он выбил окна и начал звать на помощь. Выпрыгнул, а никто не идет, потому что все готовятся к празднику. Ручки уже обжог сильно и пошел через огонь вытягивать дедушку. 

Хлопець почав непритомніти. Саме в той момент прибули надзвичайники. Дідусь та онук вижили. Пенсіонер отримав отруєння чадним газом, опіки спини, рук та голови. Його стан лікарі називають задовільним. Хлопця ж спочатку доправили до місцевої лікарні, але через тяжкі опіки перевезли до Лисичанська, а звідти до Харкова.

Олена Полещук, заступниця головного лікаря по медичній частині лікарні невідкладної допомоги

Стан хлопчика на теперішній час стабільно важкий. Він перебуває у відділені реанімації опікового відділення. В нього 60% опіків, з них 20% глибокого. Він готується до оперативних втручань. 

Будинок родини вигорів повністю, єдине що змогли врятувати – документи. Гроші на лікування хлопця потрібні щодня. У сім’ї таких коштів немає, тому їм допомагають небайдужі люди. Серед них – харків’янин Олександр, який був на Донбасі в складі батальйону “Луганськ-1” і в 2014 році відвойовував Станицю Луганську від окупантів. Чоловік розповідає, що коли дізнався, що родині Єгора потрібна допомога, – відгукнувся одразу.

Олександр, харків’янин

Нашел маму, мы с ней пообщались, сейчас я возьму список лекарств, что смогу привезу, на что у меня хватит возможностей.  Я чем могу помогаю. 

Попереду в Єгора важкі операції з пересадки шкіри та тривала реабілітація. Але рятівник не падає духом та після одужання планує разом з ріднею відновити будинок.

Автор: Юлія Бойко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.