• Понедельник 19.08.2019
  • Харьков +22°С
  • USD 25.14
  • EUR 27.85

У Харкові презентували проект “Ситуаційного центру” (відео)

Общество    468
У Харкові презентували проект “Ситуаційного центру” (відео)

У його функції входитиме прийом екстрених викликів від населення, моніторинг подій, передача інформації службам реагування, а також моделювання можливих екстрених ситуацій та етапи їхнього розвитку.

У Харкові створять перший в Україні ситуаційний центр – єдиний пункт реагування на надзвичайні ситуації. Розташований він буде біля аеропорту. Під одним дахом працюватимуть диспетчери служби 1562, а також оператори, які будуть зв’язуватися з поліцією, рятувальниками, швидкою допомогою та іншими службами. Зателефонувати можна буде за єдиним номером. Новий центр створюють за зразком американської служби “911”. Задля цього вивчали досвід США – рік тому харківські чиновники відвідували Нью-Йорк та Нью-Джерсі.

Ігор Терехов, перший заступник Харківського міського голови
Здание ситуационного центра будет одноэтажное. С цокольным этажом – примерно 2500 метров квадратных. Центр будет включать оперативно-диспетчерский зал, центр управления дорожным движением, коммуникационный центр, кризисный зал.

За словами чиновника, буде використане потужне програмне забезпечення, яке дозволить обслуговувати всі камери відеоспостереження. Наразі в Харкові встановлено 1600 камер, а інформацію з них обробляють 400 серверів. Розробляти комплексну систему безпеки буде американська IT-компанія, з якою міськрада підписала меморандум. У Харкові також використають досвід міста Дубай.

 Мартін Кубала, гендиректор у регіонах Східної та Південної Європи компанії Hewlett-Packard Enterprise
Мы хотим сделать город Харьков ведущим городом в реализации информационных технологий. И главным направлением, в котором мы работаем, – это инновации и их использование для того, чтобы лучше служить людям, чтобы сделать их жизнь лучше.

Геннадій Кернес, Харківський міський голова
 В Харькове постоянно растет население, растет спрос на информационные, административные услуги. Добившись высоких стандартов в умном управлении городом, мы дадим людям, которые здесь живут, учатся, работают то, что они заслуживают.

На будівництво ситуаційного центру місто взЯло кредит в Європейському інвестиційному банку в розмірі 21 мільйона євро.

Автор: Олена Верекомська
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.