• Пятница 07.08.2020
  • Харьков +30°С
  • USD 27.68
  • EUR 32.8

У Харкові відбулось чергове судове засідання щодо місцевих канібалів (відео)

Общество    891
У Харкові відбулось чергове судове засідання щодо місцевих канібалів (відео)

Спочатку батько та син вбили колишнього міліціонера, а після – розчленували його тіло та з’їли.

У справі харківських канібалів – батька та сина Костюкових, які вбили екс-правоохоронця ще в минулому році з’явився ще один свідок. Це співкамерник обвинувачених, який має інформацію для слідства.

Оксана Карнаух, прокурорка Харківської місцевої прокуратури №3
Зі слів обвинувачених, йому відомі якісь обставини в даному провадженні. Що він розповість суду і що йому відомо цікавого для сторони обвинувачення – вже дізнаємось під час судового розгляду.

Під час судового засідання було подано позов на півмільйона гривень. Їх вимагає від обвинувачених дружина екс-правоохоронця за відшкодування моральної шкоди для її сина.

 Ольга Недвиженко, адвокатеса дружини вбитого
 Стягнути з Костюкова Максима Олександровича та Костюкова Ярослава Максимовича на користь мого сина, Петрова Микити Евгеновича завдану йому моральну шкоду в сумі 500 тисяч гривень. Розмір частки відшкодування розділити порівну між відповідачами – по 250 тисяч гривень з кожного.

Обвинувачені Костюкови з позовом не згодні.

Максим Костюков, обвинувачений у вбивстві екс-правоохоронця
Никому я ничего не готов выплачивать. Он был брошенный, значит, никому не нужный, а тут появились, думают – реально можно сорвать деньги. С какого это? Это он оценил своего отца в полмиллиона? 

Наразі всю провину у вбивстві бере на себе батько, каже: син до злочину не причетний. Але факт канібалізму чоловік повністю заперечує.

Максим Костюков, обвинувачений у вбивстві екс-правоохоронця
 Когда нас задержали, я пол яблока не мог съесть, а тут целого чудака захавал, да? 

Адвокат обвинувачених наполягав на домашньому арешті для його підзахисних. Але суд залишив чоловіків ще на два місяця в слідчому ізоляторі.

Автор: Поліна Пірогова
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.