• Вторник 16.08.2022
 • Харьков +29.03°С
 • USD 36.57
 • EUR 37.59

Мешканці одного з будинків у Харкові скаржаться на відсутність газу вже більше двох місяців (відео)

Общество   
Мешканці одного з будинків у Харкові скаржаться на відсутність газу вже більше двох місяців (відео)

Причиною, нібито, стала смерть 25-річного юнака. Але жителі стверджують, що жахлива подія стала приводом для комунальників позбавити 40 квартир будинку блакитного палива. 

Аліка Піхтерева, кореспондентка
П’ятого травня в цій квартирі відпочивала компанія молодиків, святкували новосілля. Розважалися, вживали алкоголь. А вже о першій годині ночі тут працювала поліція за фактом смерті 25-річного юнака.

Жахлива подія дала початок історії, яка торкнулася всіх мешканців будинку по вулиці Кисловодській, 15. Галина Чернеченко живе у квартирі поверхом вище, розповідає: тієї ночі, випередивши поліцейських, до неї у двері постукала газова служба.

 Галина Чернеченко, мешканка будинку по вулиці Кисловодській, 15
Я не відкрила двері, кажу: я вночі нікого не пускаю. «Я газовик», а я кажу, що і газовиків я також не пускаю вночі. А потім підійшла до вікна, дивлюсь: тут і машини стоять аварійні.

Мешканці розповіли: аварійники дійшли висновків, що хлопець загинув через отруєння окисом вуглецю. Відключили газ всьому будинку, а це майже 40 квартир.

Андрій Власов, мешканець будинку по вулиці Кисловодській,15
Ну отключите квартиру, отключите подъезд. И люди будут продолжать пользоваться газом. Никто не думал. Начальник участка — прибывший дежурный, в оранжевом жилете, мне сказал, что ему приказали отключить дом. 

Проте мешканці стверджують: хлопець помер зовсім не через витік газу.

Сразу определил полицейский, который вошел сразу он сказал. Здесь что, кальян курили? Да. — Конкретно. Конкретно наркоманы. -Потом посмотрел, там еще и бутылки были. Он говорит: что, потом еще пили? — Да, пили. — А он — аллергик.

Звернутися по допомогу люди не можуть через те, що будинок не перебуває ні на балансі міськради, ні є ОСББ. Деякий час помешкання значилося за товариством глухих. Потім через непридатний для життя стан, будинок мали знести, людей — розселити.

Проте будівлю викупив МЖК «Інтернаціоналіст», її частково відремонтували, квартири розпродали. Але дім так і не прийняла на обслуговування жодна організація Харкова. У помешкання відсутній технічний паспорт.

 Олена Янчук, мешканка будинку по вулиці Кисловодській,15
Документов нет. Ни у нашего общества глухонемых технического паспорта нет, ни в БТИ нет, ни в горсовете нет. И все разводят руками. Дом не наш, мы ничего не знаем.

Мешканцям порекомендували отримати акти про задовільний стан димовентиляційних каналів. Перелік служб, які можуть в цьому допомогти, є на сайті газової служби. Перші чотири організації зі списку приїжджали на місце і знайшли чотири різних проблеми.

Андрій Власов, мешканець будинку по вулиці Кисловодській,15
Что вот эти деревья, которые находятся в 15 метрах от дома, существование которых допустило даже «Зеленое хозяйство». Что эти деревья создают ветровой подпор душникам, которые находятся на крыше. 

Життя без блакитного палива у конфорках сильно б’є по кишенях мешканців при сплачуванні рахунків за електроенергію.

За запитом до «Харківміськгазу» про причини відключення газу в житловому будинку, редакція «Об’єктива» отримала таку відповідь.

Відповідь прес-служби ПАТ «Харківміськгаз»
Наразі до «Харківміськгаз» від балансоутримувача домоволодіння не було надано заяву на відновлення газопостачання та не надані акти про придатність димо-вентканалів, що є порушенням правил безпеки систем газопостачання, та може привести до нещасних випадків. З мешканцями даного будинку не одноразово були проведені роз’яснювальні роботи. Вони поставилися з розумінням, але актів досі немає.

Автор: Аліка Піхтерева

Вы читали новость: «Мешканці одного з будинків у Харкові скаржаться на відсутність газу вже більше двох місяців (відео)»; из категории Общество на сайте Медиа-группы «Объектив»

 • • Больше свежих новостей из Харькова, Украины и мира на похожие темы у нас на сайте:
 • • Категории: Общество, Происшествия, Харьков; Теги: , ;
 • • Воспользуйтесь поиском на сайте Объектив.TV и обязательно находите новости согласно вашим предпочтениям;
 • • Подписывайтесь на социальные сети Объектив.TV, чтобы узнавать о ключевых событиях в вашей стране и городе;
 • • Дата публикации материала: 11 июля 2019 в 18:31;
 • Корреспондент Аліка Піхтерева в данной статье раскрывает новостную тему о том, что "Мешканці одного з будинків у Харкові скаржаться на відсутність газу вже більше двох місяців (відео)".

×

  Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или написать нам в Телеграм.