• Суббота 22.02.2020
  • Харьков +1°С
  • USD 24.48
  • EUR 26.42

На фасаді харківської 16-поверхівки з’явився герой Marvel (відео)

Культура    662
На фасаді харківської 16-поверхівки з’явився герой Marvel (відео)

Залізна людина – один з найпопулярніших персонажів коміксів Marvel. Справжнє ім’я – Тоні Старк. Він – заможній промисловець та винахідник, який потрапив у полон до терористів, де його змушували створювати зброю масового ураження. Однак Старк розробив броньований костюм, за допомогою якого втік, та в подальшому використовував його для захисту світу. Саме цьому герою присвячений мурал на одному з харківських будинків.

Сергій Колмиков працює над деталями муралу на висоті близько тридцяти метрів. Чоловік каже: не має професійної освіти художника, але займається справою, яку дуже любить. Сергій став переможцем міської програми “Бюджет участі”. За його словами, саме герой коміксів Marvel набрав велику кількість голосів від харків’ян.

 

Сергій Колмиков, автор муралу
Можно быть суперчеловеком, не имея никаких суперспособностей в понятиях комиксов. Ни в кого не превращаясь. Оставаясь собой, можно быть суперчеловеком, получается. В нарисованном виде я его честно говоря не видел, именно в комиксах. Поэтому я взял прообраз из фильма и его уже перерисовал к нарисованому виду. 

Площа муралу – близько двохсот квадратних метрів. Бюджет проєкту складає двісті тисяч гривень. Автор розповідає: така робота підійматиме настрій під час холодної зими, а вже зараз люди охоче фотографуються з артоб’єктом. Художник коментує: завдяки розташуванню Залізну людину можна побачити навіть зі спуску Жилярді.

 

Данило, харків’янин
Это просто гениальная идея – разрисовывать здание такими шедеврами. У него вот это вот, то, что светится всередине – это маленький атомный реактор. 

 

 

 

Низахум, студент
Это Тони Старк. Это один миллионер из Америки. Он миллионер и умный человек. Интересно, красиво. 

 

 

 

Сергій, харків’янин
Это вызывает впечатления положительные. Приукрашивает стены. Я не сторонник Marvel, железного человека. Но это может для ребят 20-летних возрастом. Они вот в этом всем живут. 

 

 

 

Василиса Степаненко, кореспондентка
Відтепер Залізна людина буде прикрашати фасад будинку по вулиці Академіка Павлова, 130. Харківський художник планує завершити мурал за три дні. 

Автор: Василиса Степаненко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.