• Понедельник 25.05.2020
  • Харьков +16.82°С
  • USD 26.76
  • EUR 29.17

До Харкова завітала директорка Державного центру зайнятості

Общество    1798
До Харкова завітала директорка Державного центру зайнятості

До Харкова завітала директорка Державного центру зайнятості Ольга Макогон. І розповіла про останні нововведення – інститут кар’єрного радника та консультанта роботодавця. Це, каже директорка, дозволить задовольнити кожного клієнта. Вже наступного тижня підбиватимуть перші підсумки.

Ольга Макогон, директорка Державного центру зайнятості
Кар’єрний радник – це лише один зі складових елементів логічної моделі обслуговування клієнтів. Наразі ми завершили у Дніпропетровській області “пілот” щодо консультанта роботодавця. Тобто в нас вже є дует. Ми чітко вже розуміємо, як кар’єрний радник має співпрацювати з консультантом роботодавця для того, щоб відбулося співвідношення та узгодження інтересів з обох сторін. 

Ольга Макогон відвідала Харківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та Харківський міський центр зайнятості. Поспілкувалася з безробітними та шкільною молоддю.

Ольга Макогон, директорка Державного центру зайнятості
Вражень за сьогоднішній візит у мене дійсно багато. По-перш за все я в чергове отримала задоволення від відкриття того, на що здатна служба зайнятості і які можливості ми можемо запропонувати. Дійсно дуже багато досвіду має бути поширено на всю територію України.

Зміни мають перенести акцент у роботі служби зайнятості з виплат по безробіттю на активну підтримку з працевлаштування.

Автор: Яна Бігунець
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.