• Суббота 11.07.2020
  • Харьков +28°С
  • USD 26.93
  • EUR 30.54

Харківські таксисти підвищать тарифи для перевезення дітей у автокріслах (відео)

Общество    763
Харківські таксисти підвищать тарифи для перевезення дітей у автокріслах (відео)

Служби таксі мають самостійно купувати автокрісла для юних пасажирів. Верховна Рада ухвалила закон щодо штрафів за перевезення дітей без спеціальних сидінь

За словами автоексперта Олександра Трєпєтіна, необхідність використання дитячих крісел у правилах дорожнього руху була прописана і раніше. Проте, тепер за недотримання цієї вимоги водіям доведеться заплатити штраф у розмірі 510 гривень за перше порушення, 850 – за повторне. Перевозити дитину у автокріслі потрібно до 12 років.

 

Олександр Трєпєтін, автоексперт

Для ребенка в автомобиле кресло – это единственный способ защититься в случае ДТП. Ремни штатные для человека ростом меньше, чем 145 см., не подходит. Он либо выскальзывает из него при ударе, либо верхняя лямка просто ломает шею.

 

 

Голова Асоціації диспетчерських служб таксі Сергій Старцев розповідає: водії мають самостійно купувати дитячі крісла. Чоловік нарікає: через це водіям доведеться компенсувати витрачені гроші.

 

Сергій Старцев, голова Асоціації диспетчерських служб таксі

Кресло, которое занимает пол багажника и не дает перевозить чемоданы на вокзал или аэропорт, это явный минус тому водителю, который будет это кресло возить. Поэтому будет не дозарабатывать на обычных заказах. Поэтому заказ с ребенком очевидно будет стоить дороже.

 

Наталія разом зі своїм шестирічним сином користувалася послугою таксі неодноразово. Жінка вважає, що нововведення щодо дитячого автокрісла обов’язково потрібне.

 

Наталія, мати хлопчика

Ну как почему? Если ребенка везти на дальнее расстояние, что с собой кресло брать? Я у думаю у водителей должны быть. В Европе вообще ребенка до 12 лет без кресла возить. Почему у нас такое не должно быть? 

 

Бабуся півторарічного хлопчика Віра Іванівна також підтримує новий законопроєкт. Жінка каже: тепер поїздка з дитиною на таксі буде більш безпечною.

 

Віра Іванівна, бабуся півторарічного хлопчика

Нужны для безопасности детей. Очень нужны даже. Если покупаешь себе в машину автокресло для безопасности ребенка, то в такси оно должно быть обязательно.

 

 

Закон набуде чинності після підписання президентом та офіційної публікації в урядовому виданні.

Автор: Вікторія Яковенко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.