• Пт 19.04.2024
  • Харьков  +13°С
  • USD 39.6
  • EUR 42.28

Бійки серед підлітків: фахівці розповіли, як батькам позбавити дітей агресії (відео)

Общество   
Бійки серед підлітків: фахівці розповіли, як батькам позбавити дітей агресії (відео)

У соціальних мережах набирають популярності відео з бійками між підлітками. Однолітки знімають сварки на камеру, завантажують в інтернет та чекають реакції інших. Психологи запевняють — діти вчиняють через так нестачу уваги. 

 

Анна Шевченко, кореспондентка
У соцмережах все частіше стали з’являтися відео, де підлітки б’ються один з одним. Як розповідають батьки, вони впевнені, що їхня дитина не здатна на жорстокість. Так вважали і багато з тих, чиї діти скоїли жахливі вчинки. 

 

Це відео «облетіло» соціальні мережі. У хвилинному ролику можна побачити, як дівчина нібито провокує на конфлікт хлопця. Після чого починається жорстока бійка між школярами. Психологиня Ірина Найдьонова каже: схожі ситуації можуть виникнути через непорозуміння підлітків з їхніми батьками.

 

Ірина Найдьонова, психологиня
Потому что папа сказал, если не понимают слов — можешь давать сдачи. Как бы да. От родителей тоже в этих ситуациях много зависит. Когда не понимают слова — бей. Ну слово же тоже можно сказать по разному. 

 

Фахівець підкреслює: найжорстокіші бійки частіше за все виникають між підлітками, які досягли чотирнадцяти років.

 

Ірина Найдьонова, психологиня
В возрасте 13, 14 и 15 лет — это все еще дети. Им все также нужно присутствие родителей в их жизни. И когда они этого не получают, а особенно, когда они не могут об этом заявить дома — они стараются эту потребность удовлетворить в среде там одноклассников, друзей. 

 

Громадська діячка Марина Хоша каже: проблема агресії серед підлітків може виникнути з так званого «мобінгу». Це коли у дорослому колективі починають цькувати когось з колег. І якщо таке трапляється, наприклад, у школі серед вчителів — на дітей це впливає не кращим чином.

Марина Хоша, голова громадської організації «Батьківський рух Харківщини»
Таке питання як «мобінг» — не врегульовано. Оскільки дуже багато цькувань, гноблень. Гноблять педагоги, які є лідерами не просто за рахунок того, щоб запалювати інших і вони є лідери. А вони просто стають і висуваються лідерами за рахунок того, що вони гасять інших. Вони дають цей приклад дітям. Не треба так робити. Оскільки ми будемо рухатися в нікуди. 

 

Адвокат Роман Чумак відзначає: кримінальну відповідальність за злочини можуть нести підлітки з чотирнадцяти років.

Роман Чумак, керуючий партнер юридичної компанії «Арес»
Если будет доказано, что имеет состав административное правонарушение — такому ребенку ограничивается досуг. В данном случае, может быть обязательство — это публичное извинение, либо передача на поруки коллективу, либо родителям. Если же в действиях ребенка будет обнаружен состав уголовного правонарушения, то в таком случае здесь уже будет применяться санкция статьи Уголовного кодекса. Общая уголовная ответственность наступает с 16 лет. За некоторые преступления с 14 лет. 

Психологиня Ірина Найдьонова радить батькам частіше спілкуватися із своїми дітьми, аби застерегти їх від агресії.

Ірина Найдьонова, психологиня
Просто поговорить и выяснить, почему это происходит. Дети очень часто и сами не понимают. Это как такой включается рубильник и у них происходит такой быстрый, эмоциональный прыжок. И эти эмоции нужно как-то выразить и они находят самый простой для себя способ . Это выражение агрессии. 

 

Фахівець рекомендує подивитися як підліток буде самостійно виходити з конфліктної ситуації. Найчастіше проблема дитячої агресії ховається в недовірі до оточуючих, в першу чергу, батьків.

Автор: Анна Шевченко
Популярно

Вы читали новость: «Бійки серед підлітків: фахівці розповіли, як батькам позбавити дітей агресії (відео)»; из категории Общество на сайте Медиа-группы «Объектив»

  • • Больше свежих новостей из Харькова, Украины и мира на похожие темы у нас на сайте:
  • • Воспользуйтесь поиском на сайте Объектив.TV и обязательно находите новости согласно вашим предпочтениям;
  • • Подписывайтесь на социальные сети Объектив.TV, чтобы узнавать о ключевых событиях в Украине и вашем городе;
  • • Дата публикации материала: 26 ноября 2019 в 17:06;
  • Корреспондент Анна Шевченко в данной статье раскрывает новостную тему о том, что "У соціальних мережах набирають популярності відео з бійками між підлітками. Однолітки знімають сварки на камеру, завантажують в інтернет та чекають реакції інших. Психологи запевняють — діти вчиняють через так нестачу уваги. ".