• Воскресенье 05.04.2020
  • Харьков +8.39°С
  • USD 27.6
  • EUR 30.08

Гранати, зброя та сльозогінний газ: на “Барабашово” сталися сутички (відео)

Общество    2155
Гранати, зброя та сльозогінний газ: на “Барабашово” сталися сутички (відео)

27 лютого на “Барабашово” сталися масові зіткнення між підприємцями ринку та людьми в камуфляжі.

Були застосовані світлошумові гранати, сльозогінний газ та зброя. В результаті зіткнень постраждали 6 людей. Також, невідомі підпалили арку на вході до ринку, яку у той день мали демонтувати.

У зв’язку з подіями на “Барабашово” голова області Олексій Кучер зробив термінову заяву та провів нараду з правоохоронцями.

” Я закликаю Кернеса Геннадія, я закликаю Олександра Фельдмана припинити ці розбірки на платформі “Барабашово”. Я завтра терміново відбуваю у відрядження до міста Києва, я буду доповідати про цю ситуацію президентові.”

 

 

На місце події прибули правоохоронці. Приїхав і мер міста Геннадій Кернес. Нагадаю, минулоріч у вересні він заявив, що розглядається можливість будівництва через “Барабашово” нової дороги, яка з’єднає центр та Салтівку. У жовтні міськрада затвердила цю ініціативу. Підприємці виступали проти, бо боялися через будівництво дороги втратити власні робочі місця.

Геннадій Кернес Харківський міський голова:

“Сегодня, коммунальные службы выполняли припис. Вот цей припис. Мы начнем это всё делать со стороны улицы Шевченко, пока подойдем к “Барабашово”, я думаю, мы всё расчистим.”

Наразі, до Київського відділу поліції доставили 53 людини для проведення слідчих дій, розповідає начальник поліції області Валерій Сокуренко.

 

Валерій Сокуренко начальник ГУНП в Харківській області:


“Тут є палиці, є гранати, граната виявилась стрільбольною, тобто це навіть не учбова граната. Щось ніби піротехніка. Є вилучений пістолет, він теж травматичний. Іншого озброєння не вилучено.”

 

 

Сокуренко додає: за фактом подій на “Барабашово” відкрили кримінальне провадження за статтею “масові заворушення”. Триває огляд місця подій та встановлення осіб, причетних до протиправних дій.

Як ми повідомляли, від підприємців ринку “Барабашово” в ХОДА було зроблено заяву.

Автор: Вікторія Яковенко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.