• Четверг 04.06.2020
  • Харьков +13.46°С
  • USD 26.75
  • EUR 29.96

Вперше на COVID19 захворіла дика тварина – тигриця у зоопарку Нью-Йорка

Мир    545
Вперше на COVID19 захворіла дика тварина – тигриця у зоопарку Нью-Йорка

Окрім тигриці на ім’я Надіа, DOVID-19 підозрюють у тигриці Азуль, двох амурських тигрів і трьох африканських левів. Тварини сухо кашляють.

Новину, з посиланням на Нью-Йоркський зоопарк у Бронксі розповсюдило Інтернетвидання WCS.org – Товариство з охорони дикої природи.

Результати тесту чотирирічної малайської тигриці підтвердили в Національній ветеринарній службі міністерства сільського господарства США, куди були спрямовані аналізи. За даними міністерства, це перший відомий в світі випадок зараження тигра і перший випадок зараження тварини в США.

«В даний час немає ніяких доказів того, що тварини можуть поширювати вірус серед людей або що вони можуть бути джерелом інфекції в Сполучених Штатах», – цитує видання AP співробітника відомства Джейн Руні.

NBC з посиланням на заяву зоопарку повідомляє, що оскільки всі зоопарки Нью-Йорка закриті для відвідувачів з 16 березня, тигриця могла заразитися від працівника, який нею опікувався. Сам співробітник або не знав, що інфікований, або у його випадку хвороба проходила безсимптомно. У зоопарку зробили необхідні заходи профілактики для персоналу, тварини знаходяться під наглядом ветеринарів.

Невідомо, як саме Covid-19 буде розвиватися у великих представників сімейства котячих, оскільки різні види можуть по-своєму реагувати на нову інфекцію. У зоопарку сподіваються, що тварини одужають.

Фахівці також взяли аналізи у снігових барсів, гепардів, димчастого леопарда, амурського леопарда, пуми і сервала, які також містяться в цьому зоопарку. Ні у кого з них ознак інфекції не знайшли.

В організації також уточнили, що в США зараз будь-яких доказів зараження людини коронавірусом від тварин, в тому числі домашніх, надано не було.

Як раніше повідомлялося МГ”Об’єктив”, прем’єрміністр Великої Британії ушпиталений через коронавірус.

 

Автор: Вікторія Березка
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.